
Modelis LV Iš Lucky Miner kalnakasyba sha-256 Algoritmas su didžiausiu hashrate 3 TH/s kai sunaudojama 50W.
| Kasdien | Mėnesinis | Metinis | |
|---|---|---|---|
| Pajamos | $ 0.11 | $ 3.27 | $ 39.19 |
| Elektra | $ 0.05 | $ 1.46 | $ 17.53 |
| Pelnas | $ 0.06 | $ 1.81 | $ 21.66 |
| Algoritmas | "Hashrate" | Vartojimas | Efektyvumas | Pelningumas |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 3 TH/s±10% | 50W±10% | 16.67j/TH | $ 0.06 |
| Gamintojas | Lucky Miner |
| Modelis | LV |
| Taip pat žinomas kaip | Lucky Miner LV07 Pro 3T Bitcoin miner |
| Išleisti | May 2026 |
| Dydis | 109 x 99 x 45mm |
| svoris | 370g |
| Triukšmo lygis | 38db |
| Maitinimas | 50W |
| Sąsaja | WiFi 2.4G |
| temperatūra | 5 - 45 °C |
| Drėgmė | 5 - 95 % |